הוד השרון

לא מצליחה לברוח

קבוצת הכדורסל הייתה זקוקה לניצחון ביתי על מכבי רחובות כמו אוויר לנשימה אבל נוצחה והיא נמצאת רק נקודה מהמקום ממנו יורדים ליגה

זאב גולדשמיט 29/11/2018
אורי אשכנזי. נלמד מהטעויות שלנו ונשתפר (צילום: זאב גולדשמיט)

קבוצת הכדורסל של מכבי הוד השרון מסתבכת בתחתית. שלשום (שלישי) היא אירחה לקרב תחתית את מכבי רחובות במשחק שבו ניצחון היה נותן לה הרבה אוויר לנשימה, אבל זה הסתיים בהפסד 101:87 בעקבותיו הוד השרון תופסת את המקום ה-11 (8 נק'), כשמאחוריה שלוש קבוצות עם 7 נקודות.                                                                              

התוצאה מעט משקרת, שכן הוד השרון הייתה במשחק בשלושת הרבעים הראשונים, והמשחק היה צמוד עד סמוך לסיום. ברבע הראשון הוד השרון הובילה 18:24, בשני רחובות העבירה את היתרון אליה (25:15), בשלישי 21:26 להוד השרון, כשהנפילה היתה ברבע האחרון (22:37 לרחובות).                                                                           

רחובות הציגה משחק יותר קבוצתי, חטפה יותר ואיבדה פחות כדורים. ערב מוצלח של סמואל יאגר לא הספיק לקבוצה של נתי כהן, שקיבלה מעט מאוד עזרה מהספסל, וגם סבלה מאחוז קליעה נמוך של  עידו דוידי וטמיר אריאלי.                

קלעו להוד השרון: סמואל יאגר 31 נקודות, איתן רוטנברג 16 נק', כרמל בוכמן 15 נק', קווינטרל טומאס 12 נק', עידו דוידי 8 נק', אופק מלכה 3 נק', טמיר אריאלי 2 נק'.                              

יו"ר מכבי הוד השרון אורי אשכנזי: "לצערנו הפסדנו במשחק מול יריבה מהתחתית ולא ידענו לנצל את יתרון הביתיות. עד ארבע דקות לסיום המשחק היה צמוד, אבל במאני טיים עשינו טעויות שעלו לנו בהפסד. באותן דקות מכריעות הניסיון של שחקני ליגת העל של רחובות הכריעו, למשל יובל נעימי. צריך לזכור שבנינו קבוצה מאוד צעירה, חלק מהשחקנים עם פחות ניסיון. שיחקנו נגד קבוצה שהתקציב שלה גבוהה בהרבה משלנו. אבל הליגה עוד ארוכה, זו ליגה משוגעת שבה כל קבוצה יכולה לנצח . נלמד מהטעויות, ננסה להשתפר ונקווה שבפעם הבאה המזל יהיה לצידנו".                                        

המשחק הבא של מכבי הוד השרון יהיה ביום שלישי בחוץ נגד אליצור נתניה (19:30).

 

 

עוד כתבות
כתב לוקאל 27/12/2018
שרון יונתן 26/12/2018
זאב גולדשמיט 26/12/2018
זאב גולדשמיט 20/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
שר התחבורה ביקר בפ"ת
הניצן מתחדש
כמעט תאונה אווירית בין שני מטוסים שהמריאו מהרצליה
חוף הכרמל: מתרגלים חירום
מתי ייפתח בית הקפה בחלקו הצפוני של הפארק?
תחת הנהלות חדשות
מהומה בבית הספר בגין